Se vinter OL på Eurosportplayer i utlandet

Nå er det tid for vinter OL, og vi håper på enormt med norske medaljer. Heldigvis er de forskjellige konkuransene på bedre tidspunkter enn det de var under Nagano OL, noe som betyr at du ikke trenger å stå opp grytidlig (eller sitte lenge opp) for å se på langrenn, skiskyting, hopp og lignende.

Det er noen få unntak, og det er hvis du vil se alt av curling kamper. Disse starter ofte tidlig på morgenen i Korea, noe som betyr at de blir vist på norsk TV fra rundt 01.00 på morgenen. Men, bortsett fra det kommer det meste til å bli vist på forholdsvis hyggelige tider i Norge.

Se på vinter OL på Eurosportplayer i utlandet

Hvis du vil se på vinter OL på norsk TV i utlandet, må du bevege deg til Eurosportplayer. Det er bare flere utfordringer med dette, for hvis du prøver å besøke Eurosportplayer på nettet i din nettleser i utlandet, blir du automatisk sendt videre til Eurosportplayer i nasjonen du befinner deg i. Du vil altså ikke ha mulighet engang til å besøke den norske siden. For å fikse det trenger du et VPN abonnement, og jeg anbefaler at du bruker IPVanish eller ExpressVPN. Jeg har testet begge nå noen dager før vinter OL starter, og de fungerer med Eurosportplayer. Det du trenger å gjøre er følgende:

  • Besøk IPVanish eller ExpressVPN sin nettside for å tegne et abonnement hos dem.
    IPVanish er litt billigere enn ExpressVPN, og har flere servere i Norge (noe som kan være positivt hvis det er ekstremt mange som bruker tjenestene for å se på vinter OL på norsk TV i utlandet).
  • Last ned deres programvare til din maskin og koble deg til server i Norge.
  • Besøk Eurosportplayer på norsk.
    Du vil nå se siden på norsk, og du kan også se på de norske sendingene fra vinter OL med norske kommentatorer. Du må registrere deg på siden for å se sendingene, men den første måneden er gratis, så du trenger ikke å betale noe for å se vinter OL på Eurosportplayer.
Ser på kombinert på Eurosportplayer noen dager før vinter OL
Ser på kombinert på Eurosportplayer noen dager før vinter OL

Kan jeg se på vinter OL på iPad, iPhone og Android enhet i utlandet?

Jeg har nå funnet en metode for å se på Eurosportplayer på Android systemer i utlandet. Du trenger fortsatt VPN abonnement hos ExpressVPN, du må være koblet til server i Norge, og du må ha et fungerende abonnement hos Eurosportplayer. Så må du gjøre følgende:

  • Last ned Fake GPS LocationSpoofer fra Google Play Store.
  • Aktiver programmet og sett din beliggenhet til et sted i Norge.
  • Sørg for at du er koblet til VPN server i Norge med ExpressVPN.
  • Lukk Eurosportplayer applikasjonen helt, og åpne den på nytt.

Slik kan du se på norsk Eurosportplayer på Android i utlandet.

Hva med å se på vinter OL via Chromecast eller Apple TV?

Med Chromecast møter du på det samme problemet som på vanlige Android enheter, ettersom du ikke vil klare i det hele tatt å åpne den norske Eurosportplayer, og da klarer du heller ikke å sende beskjed til din TV om å vise det.

Hvis du ønsker å se vinter OL på Apple TV er det fullt mulig, men dessverre krever Eurosportplayer at du aktiverer lokalisering, og med den slått på, vil du ikke kunne skjule hvor du befinner deg. Resultatet er dermed at du ikke får sett på norsk Eurosportplayer på Apple TV i utlandet, verken med VPN eller med Unlocator.

Programmet for vinter OL (i norsk tid)

Torsdag 8. februar

01.05: Curling – Innledende runde, mixed doubles: USA – OAR
01.05: Curling – Innledende runde, mixed doubles: Canada – Norge
01.05: Curling – Innledende runde, mixed doubles: Sør-Korea – Finland
01.05: Curling – Innledende runde, mixed doubles: Kina – Sveits
12.05: Curling – Innledende runde, mixed doubles: Finland – Sveits
12.05: Curling – Innledende runde, mixed doubles: Sør-Korea – Kina
12.05: Curling – Innledende runde, mixed doubles: OAR – Norge
12.05: Curling – Innledende runde, mixed doubles: USA – Canada
13.30: Hopp – Normal bakke kvalifisering, menn

Fredag 9. februar

00.35: Curling – Innledende runde, mixed doubles: Sør-Korea – Norge
00.35: Curling – Innledende runde, mixed doubles: USA – Sveits
00.35: Curling – Innledende runde, mixed doubles: Kina – Canada
00.35: Curling – Innledende runde, mixed doubles: OAR – Finland
02.00: Kunstløp – Lagøvelse: Kortprogram (menn), kortprogram (par)
02.00: Freestyle – Kulekjøring kvalifisering, kvinner
03.45: Freestyle – Kulekjøring kvalifisering, menn
05.35: Curling – Innledende runde, mixed doubles: Canada – Finland
05.35: Curling – Innledende runde, mixed doubles: Kina – OAR
05.35: Curling – Innledende runde, mixed doubles: USA – Sør-Korea
05.35: Curling – Innledende runde, mixed doubles: Sveits – Norge
12.00: Åpningsseremoni

Lørdag 10. februar

01.05: Curling – Innledende runde, mixed doubles: Kina – USA
01.05: Curling – Innledende runde, mixed doubles: Norge – Finland
01.05: Curling – Innledende runde, mixed doubles: Canada – Sveits
01.05: Curling – Innledende runde, mixed doubles: Sør-Korea – OAR
02.00: Snowboard – Slopestyle kvalifisering, menn
08.15: Langrenn – 15 km skiathlon, kvinner (M)
08.40: Ishockey – Gruppe B, kvinner: Japan – Sverige
11.00: Kortbaneløp – 1500 meter, menn (M)
11.00: Kortbaneløp – 500 meter kvalifisering, kvinner
11.00: Kortbaneløp – 3000 meter stafett kvalifisering, kvinner
11.10: Aking – Løp 1 og 2, menn
12.00: Skøyter – 3000 meter, kvinner (M)
12.05: Curling – Innledende runde, mixed doubles: OAR – Canada
12.05: Curling – Innledende runde, mixed doubles: Sveits – Sør-Korea
12.05: Curling – Innledende runde, mixed doubles: Norge – USA
12.05: Curling – Innledende runde, mixed doubles: Finland – Kina
12.15: Skiskyting – Sprint, kvinner (M)
13.10: Ishockey – Gruppe B, kvinner: Sveits – Sør-Korea
13.35: Hopp – Normal bakke, menn (M)

Søndag 11. februar

01.05: Curling – Innledende runde, mixed doubles: Norge – Kina
01.05: Curling – Innledende runde, mixed doubles: Finland – USA
01.05: Curling – Innledende runde, mixed doubles: Sveits – OAR
01.05: Curling – Innledende runde, mixed doubles: Canada – Sør-Korea
02.00: Kunstløp – Lagøvelse: Kortprogram (isdans), kortprogram (kvinner), friløp (par)
02.00: Snowboard – Slopestyle finale, menn (M)
03.00: Alpint – Utfor, menn (M)
05.30: Snowboard – Slopestyle kvalifisering, kvinner
07.15: Langrenn – 30 km skiathlon, menn (M)
08.00: Skøyter – 5000 meter, menn (M)
08.40: Ishockey – Gruppe A, kvinner: Finland – USA
10.50: Aking – Løp 3 og 4, menn (M)
11.30: Freestyle – Kulekjøring finale 1. omgang, kvinner
12.05: Curling – Tie-break, mixed doubles
12.15: Skiskyting – Sprint, menn (M)
13.00: Freestyle – Kulekjøring finale 2. omgang, kvinner (M)
13.10: Ishockey – Gruppe A, kvinner: Canada – OAR

Mandag 12. februar

01.05: Curling – Semifinale, mixed doubles
02.00: Kunstløp – Lagøvelse: Friløp (isdans), friløp (menn), friløp (kvinner) (M)
02.00: Snowboard – Slopestyle finale, kvinner (M)
02.15: Alpint – Storslalåm 1. omgang, kvinner
05.30: Snowboard – Halfpipe kvalifisering, kvinner
05.45: Alpint – Storslalåm 2. omgang, kvinner (M)
08.40: Ishockey – Gruppe B, kvinner: Sveits – Japan
11.10: Skiskyting – Jaktstart, kvinner (M)
11.30: Freestyle – Kulekjøring finale 1. omgang, menn
11.50: Aking – Løp 1 og 2, kvinner
12.05: Curling – Semifinale, mixed doubles
13.00: Freestyle – kulekjøring finale 2. omgang, menn (M)
13.00: Skiskyting – Jaktstart, menn (M)
13.10: Ishockey – Gruppe B, kvinner: Sverige – Sør-Korea
13.30: Skøyter – 1500 meter, kvinner (M)
13.50: Hopp – Normal bakke, kvinner (M)

Tirsdag 13. februar

01.05: Curling – Bronsefinale, mixed doubles (M)
02.00: Snowboard – Halfpipe finale, kvinner (M)
03.30: Alpint – Superkombinasjonen 1. omgang, menn
05.00: Snowboard – Halfpipe kvalifisering, menn
07.00: Alpint – Superkombinasjonen 2. omgang, menn (M)
08.40: Ishockey – Gruppe A, kvinner: Canada – Finland
09.30: Langrenn – Sprint, kvinner og menn (M)
11.00: Kortbaneløp – 500 meter, kvinner (M)
11.00: Kortbaneløp – 1000 meter kvalifisering, menn
11.00: Kortbaneløp – 5000 meter stafett kvalifisering, menn
11.30: Aking – Løp 3 og 4, kvinner (M)
12.00: Skøyter – 1500 meter, menn (M)
12.05: Curling – Finale, mixed doubles (M)
13.10: Ishockey – Gruppe A, kvinner: USA – OAR

Onsdag 14. februar

01.05: Curling – Innledende runde, menn: Danmark – Sverige
01.05: Curling – Innledende runde, menn: Canada – Italia
01.05: Curling – Innledende runde, menn: Sør-Korea – USA
01.05: Curling – Innledende runde, menn: Sveits – Storbritannia
02.00: Kunstløp – Kortprogram, par
02.15: Alpint – Slalåm 1. omgang, kvinner
02.30: Snowboard – Halfpipe finale, menn (M)
04.10: Ishockey – Gruppe B, kvinner: Sverige – Sveits
05.45: Alpint – Slalåm 2. omgang, kvinner (M)
06.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Japan – USA
06.05: Curling – Innledende runde, kvinner: OAR – Storbritannia
06.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Danmark – Sverige
06.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Sveits – Kina
07.00: Kombinert – Normal bakke, menn
08.40: Ishockey – Gruppe B, kvinner: Sør-Korea – Japan
09.45: Kombinert – 10 km, menn (M)
11.00: Skøyter – 1000 meter, kvinner (M)
12.05: Skiskyting – 15 km, kvinner (M)
12.05: Curling – Innledende runde, menn: Canada – Storbritannia
12.05: Curling – Innledende runde, menn: Sør-Korea – Sverige
12.05: Curling – Innledende runde, menn: Sveits – Italia
12.05: Curling – Innledende runde, menn: Norge – Japan
12.20: Aking – Dobbel (M)
13.10: Ishockey – Gruppe B, menn: Slovakia – OAR
13.10: Ishockey – Gruppe B, menn: USA – Slovenia

Torsdag 15. februar

01.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Canada – Sør-Korea
01.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Danmark – Japan
01.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Kina – OAR
01.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Storbritannia – USA
02.00: Skeleton – Løp 1 og 2, menn
02.30: Kunstløp – Friløp, par (M)
03.00: Alpint – Super-G, menn (M)
03.00: Snowboard – Snowboardcross kvalifisering, menn
04.10: Ishockey – Gruppe C, menn: Finland – Tyskland
04.10: Ishockey – Gruppe A, kvinner: USA – Canada
05.30: Snowboard – Snowboardcross finale, menn (M)
06.05: Curling – Innledende runde, menn: USA – Italia
06.05: Curling – Innledende runde, menn: Norge – Canada
06.05: Curling – Innledende runde, menn: Storbritannia – Japan
06.05: Curling – Innledende runde, menn: Danmark – Sveits
07.30: Langrenn – 10 km fri, kvinner (M)
08.40: Ishockey – Gruppe C, menn: Norge – Sverige
08.40: Ishockey – Gruppe A, kvinner: OAR – Finland
12.00: Freestyle – Aerial kvalifisering, kvinner
12.00: Skøyter – 10 000 meter, menn (M)
12.00: Skiskyting – 20 km, menn (M)
12.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Kina – Storbritannia
12.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Canada – Sverige
12.05: Curling – Innledende runde, kvinner: USA – Sveits
12.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Sør-Korea – Japan
13.10: Ishockey – Gruppe A, menn: Tsjekkia – Sør-Korea
13.10: Ishockey – Gruppe A, menn: Sveits – Canada
13.30: Aking – Stafett (M)

Fredag 16. februar

01.05: Curling – Innledende runde, menn: Italia – Danmark
01.05: Curling – Innledende runde, menn: Norge – Sør-Korea
01.05: Curling – Innledende runde, menn: Sverige – USA
01.30: Skeleton – Løp 3 og 4, menn (M)
02.00: Kunstløp – Kortprogram, menn
02.00: Snowboard – Snowboardcross kvalifisering, kvinner
04.10: Ishockey – Gruppe B, menn: USA – Slovakia
04.15: Snowboard – Snowboardcross finale, kvinner (M)
06.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Danmark – Canada
06.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Sør-Korea – Sveits
06.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Sverige – OAR
07.00: Langrenn – 15 km fri, menn (M)
08.40: Ishockey – Gruppe B, menn: OAR – Slovenia
12.00: Skøyter – 5000 meter, kvinner (M)
12.00: Freestyle – Aerial finale, kvinner (M)
12.05: Curling – Innledende runde, menn: Japan – Sveits
12.05: Curling – Innledende runde, menn: Sverige – Storbritannia
12.05: Curling – Innledende runde, menn: Danmark – USA
12.05: Curling – Innledende runde, menn: Canada – Sør-Korea
12.20: Skeleton – Løp 1 og 2, kvinner
13.10: Ishockey – Gruppe C, menn: Finland – Norge
13.10: Ishockey – Gruppe C, menn: Sverige – Tyskland
13.30: Hopp – Stor bakke kvalifisering, menn

Lørdag 17. februar

01.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Sveits – Sverige
01.05: Curling – Innledende runde, kvinner: OAR – USA
01.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Japan – Kina
01.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Danmark – Storbritannia
02.00: Freestyle – Slopestyle kvalifisering, kvinner
02.00: Kunstløp – Friløp, menn (M)
03.00: Alpint – Super-G, kvinner (M)
04.10: Ishockey – Kvartfinale, kvinner
04.10: Ishockey – Gruppe A, menn: Canada – Tsjekkia
05.00: Freestyle – Slopestyle finale, kvinner (M)
06.05: Curling – Innledende runde, menn: Sør-Korea – Storbritannia
06.05: Curling – Innledende runde, menn: Sveits – Norge
06.05: Curling – Innledende runde, menn: Canada – Sverige
06.05: Curling – Innledende runde, menn: Japan – Italia
08.40: Ishockey – Kvartfinale, kvinner
08.40: Ishockey – Gruppe A, menn: Sør-Korea – Sveits
10.30: Langrenn – Stafett, kvinner (M)
11.00: Kortbaneløp – 1500 meter, kvinner (M)
11.00: Kortbaneløp – 1000 meter, menn (M)
12.00: Freestyle – Aerial kvalifisering, menn
12.05: Curling – Innledende runde, kvinner: OAR – Japan
12.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Kina – Danmark
12.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Sør-Korea – Storbritannia
12.05: Curling – Innledende runde, kvinner: USA – Canada
12.15: Skiskyting – Fellesstart, kvinner (M)
12.20: Skeleton – Løp 3 og 4, kvinner (M)
13.10: Ishockey – Gruppe B, menn: OAR – USA
13.10: Ishockey – Gruppe B, menn: Slovenia – Slovakia
13.30: Hopp – Stor bakke, menn (M)

Søndag 18. februar

01.05: Curling – Innledende runde, menn: Norge – Danmark
01.05: Curling – Innledende runde, menn: USA – Japan
01.05: Curling – Innledende runde, menn: Sveits – Canada
02.00: Freestyle – Slopestyle kvalifisering, menn
02.15: Alpint – Storslalåm 1. omgang, menn
04.10: Ishockey – Plasseringskamp, kvinner
04.10: Ishockey – Gruppe C, menn: Tyskland – Norge
05.15: Freestyle – Slopestyle finale, menn (M)
05.45: Alpint – Storslalåm 2. omgang, menn (M)
06.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Storbritannia – Sverige
06.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Canada – Sveits
06.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Kina – Sør-Korea
07.15: Langrenn – Stafett, menn (M)
08.40: Ishockey – Plasseringskamp, kvinner
08.40: Ishockey – Gruppe A, menn: Tsjekkia – Sveits
12.00: Skøyter – 500 meter, kvinner (M)
12.00: Skøyter – Lagtempo kvalifisering, menn
12.00: Freestyle – Aerial finale, menn (M)
12.05: Curling – Innledende runde, menn: Sverige – Japan
12.05: Curling – Innledende runde, menn: Danmark – Sør-Korea
12.05: Curling – Innledende runde, menn: Italia – Storbritannia
12.05: Curling – Innledende runde, menn: USA – Norge
12.05: Bob – Toerbob, løp 1 og 2, menn
12.15: Skiskyting – Fellesstart, menn (M)
13.10: Ishockey – Gruppe A, menn: Canada – Sør-Korea
13.10: Ishockey – Gruppe C, menn: Sverige – Finland

Mandag 19. februar

01.05: Curling – Innledende runde, kvinner: USA – Danmark
01.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Japan – Canada
01.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Sverige – Sør-Korea
01.05: Curling – Innledende runde, kvinner: OAR – Sveits
01.30: Snowboard – Big Air kvalifisering, kvinner
02.00: Freestyle – Halfpipe kvalifisering, kvinner
02.00: Kunstløp – Kortprogram, isdans
05.10: Ishockey – Semifinale, kvinner
06.05: Curling – Innledende runde, menn: Italia – Sør-Korea
06.05: Curling – Innledende runde, menn: Sverige – Sveits
06.05: Curling – Innledende runde, menn: USA – Canada
06.05: Curling – Innledende runde, menn: Storbritannia – Danmark
12.00: Skøyter – 500 meter, menn (M)
12.00: Skøyter – Lagtempo kvalifisering, kvinner
12.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Storbritannia – Sveits
12.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Danmark – OAR
12.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Kina – USA
12.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Japan – Sverige
12.15: Bob – Toerbob, løp 3 og 4, menn (M)
13.10: Ishockey – Semifinale, kvinner
13.30: Hopp – Lagkonkurranse, menn (M)

Tirsdag 20. februar

01.05: Curling – Innledende runde, menn: Storbritannia – Norge
01.05: Curling – Innledende runde, menn: Japan – Canada
01.05: Curling – Innledende runde, menn: Sør-Korea – Sveits
01.05: Curling – Innledende runde, menn: Italia – Sverige
02.00: Kunstløp – Friløp, isdans (M)
02.30: Freestyle – Halfpipe finale, kvinner (M)
04.10: Ishockey – Kvalifiseringskamp, menn
04.10: Ishockey – Plasseringskamp, kvinner
05.00: Freestyle – Halfpipe kvalifisering, menn
06.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Canada – Kina
06.05: Curling – Innledende runde, kvinner: USA – Sør-Korea
06.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Storbritannia – Japan
08.40: Ishockey – Kvalifiseringskamp, menn
08.40: Ishockey – Plasseringskamp, kvinner
11.00: Kortbaneløp – 3000 meter stafett, kvinner (M)
11.00: Kortbaneløp – 1000 meter kvalifisering, kvinner
11.00: Kortbaneløp – 500 meter kvalifisering, menn
11.00: Kombinert – Stor bakke, menn
12.05: Curling – Innledende runde, menn: Sveits – USA
12.05: Curling – Innledende runde, menn: Norge – Italia
12.05: Curling – Innledende runde, menn: Japan – Danmark
12.15: Skiskyting – Mixed stafett (M)
12.50: Bob – Løp 1 og 2, kvinner
13.10: Ishockey – Kvalifiseringskamp, menn
13.10: Ishockey – Kvalifiseringskamp, menn
13.45: Kombinert – 10 km, menn (M)

Onsdag 21. februar

01.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Sør-Korea – OAR
01.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Sverige – Kina
01.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Sveits – Danmark
01.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Canada – Storbritannia
01.30: Snowboard – Big Air kvalifisering, menn
02.00: Kunstløp – Kortprogram, kvinner
03.00: Alpint – Utfor, kvinner ( M)
03.30: Freestyle – Skicross kvalifisering, menn
04.10: Ishockey – Kvartfinale, menn
05.15: Freestyle – Skicross finale, menn ( M)
06.05: Curling – Innledende runde, menn: Danmark – Canada
06.05: Curling – Innledende runde, menn: Storbritannia – USA
06.05: Curling – Innledende runde, menn: Sverige – Norge
06.05: Curling – Innledende runde, menn: Sør-Korea – Japan
08.40: Ishockey – Kvartfinale, menn
08.40: Ishockey – Bronsefinale, kvinner (M)
09.00: Langrenn – Lagsprint, menn og kvinner (M)
12.00: Skøyter – Lagtempo, menn og kvinner ( M)
12.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Sverige – USA
12.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Sveits – Japan
12.05: Curling – Innledende runde, kvinner: OAR – Canada
12.05: Curling – Innledende runde, kvinner: Sør-Korea – Danmark
12.40: Bob – Løp 3 og 4, kvinner ( M)
13.10: Ishockey – Kvartfinale, menn
13.10: Ishockey – Kvartfinale, menn

Torsdag 22. februar

01.05: Curling – Tie-break, menn og kvinner
02.15: Alpint – Slalåm 1. omgang, menn
03.30: Freestyle – Halfpipe finale, menn (M)
04.00: Snowboard – Parallellstorslalåm kvalifisering, menn og kvinner
05.10: Ishockey – Finale, kvinner (M)
05.45: Alpint – Slalåm 2. omgang, menn (M)
08.30: Kombinert – Laghopp, stor bakke
11.00: Kortbaneløp – 500 meter, menn (M)
11.00: Kortbaneløp – 1000 meter, kvinner (M)
11.00: Kortbaneløp – 5000 meter stafett, menn (M)
11.20: Kombinert – Stafett: 4 x 5 km (M)
12.05: Curling – Semifinale, menn
12.15: Skiskyting – Stafett, kvinner (M)

Fredag 23. februar

01.30: Snowboard – Big Air finale, kvinner (M)
02.00: Kunstløp – Friløp, kvinner (M)
03.00: Alpint – Superkombinasjon 1. omgang, kvinner
03.30: Freestyle – Skicross kvalifisering, kvinner
05.15: Freestyle – Skicross finale, kvinner (M)
06.30: Alpint – Superkombinasjon 2. omgang, kvinner (M)
07.35: Curling – Bronsefinale, menn (M)
08.40: Ishockey – Semifinale, menn
11.00: Skøyter – 1000 meter, menn (M)
12.05: Curling – Semifinale, kvinner
12.15: Skiskyting – Stafett, menn (M)
13.10: Ishockey – Semifinale, menn

Lørdag 24. februar

01.30: Bob – Firerbob, løp 1 og 2, menn
02.00: Snowboard – Big Air finale, menn (M)
03.00: Alpint – Lagkonkurranse
04.00: Snowboard – Parallellstorslalåm finaler, kvinner og menn (M)
06.00: Langrenn – 50 km klassisk, menn (M)
07.35: Curling – Finale, menn (M)
12.00: Skøyter – Fellesstart, kvinner og menn (M)
12.05: Curling – Bronsefinale, kvinner (M)
13.10: Ishockey – Bronsefinale, menn (M)

Søndag 25. februar

01.05: Curling – Finale, kvinner (M)
01.30: Bob – Firerbob, løp 3 og 4, menn (M)
01.30: Kunstløp – Oppvisningsgalla
05.10: Ishockey – Finale, menn (M)
07.15: Langrenn – 30 km klassisk, kvinner (M)
12.00: Avslutningsseremoni

Har du noen spørsmål om å se vinter OL på Eurosportplayer?

Har du noen spørsmål om hvordan du kan se på vinter OL på Eurosportplayer i utlandet? Det er bare å skrive en kommentar, så skal jeg gjøre mitt beste for å komme med svar (hvis jeg vet svaret) så raskt som mulig!

6 kommentarer om “Se vinter OL på Eurosportplayer i utlandet

  1. Dette er helt feil!

    Jeg bor i Florida, har VPN og norsk ip men jeg blir bedt om å abonnere, noe jeg ikke kan med adresse i USA.

    Det er umulig for nodmenn i utlandet som ikke allerede har et abonnement på Eurosport å se OL med norske kommentarer.

  2. Heisann,
    dette er da ikke noe problem! Du kjenner vel noen i Norge, eller har familie i Norge? Det er bare å skrive inn en norsk adresse og så får du registrert deg umiddelbart, og alt er i orden og du kan se på Eurosportplayer i Norge umiddelbart!

    1. Jeg bor forøvrig selv i utlandet og har opprettet min Eurosportplayer bruker som jeg nå bruker for å se på vinter OL på nettet på norsk Eurosportplayer mens jeg bor i utlandet, så det skal ikke være noe problem.

      Om du ikke har tilgang til norsk bankkort/adresse, er en annen mulighet rett og slett å opprette en Eurosportplayer konto i nasjonen du befinner deg i (bor du i England, besøker Eurosportplayer uten VPN og opprett en konto der). Når du siden besøker norsk Eurosportplayer kan du benytte den samme kontoen, og problemet er løst på den måten.

    1. Hei,
      hvor kommer den grønne linja? Er det i IPVanish programmet? På Eurosportplayer? Får du til å koble deg til server i Norge med IPVanish?

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *